KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 11233065
nr 1123 3065
Staffan Snidare
(f. 1939), Sverige
Etsningar, 4 st. Staffan Snidare och Conny Berglund, Stockholmsmotiv, signerade, motivet: ca. 5x10
Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 18:13:11
13/8 23:57:29
21 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Staffan Snidare
Läs mer om Staffan Snidare